Sex, Romney a Amazon (a nějaké drobné k tomu)

12. května 2013 v 14:38 | Mikhail |  Bliteratura
Zdá se, že dnešní den byl předurčel k velkým věcem. Zmožena psychicky i fyzicky po Noci Špatných Filmů, jsem dnes ráno zachytila ve vodách Twitteru něco bizarního.
Rozklikněte článek pro přehlídku divných věcí.


Abyste měli představu, v jakém stavu jsem se k bliteraturní věci dostala, takhle probíhal včerejší večer a dnešní časné ranní hodiny.

Noc začala nevinně. Nicolasem Cagem a filmem, na který je i slovo "mindfuck" krátké. Wicker Man je špatný film, ve kterém prakticky nic nedává smysl. Člověk se po nějaké době už ani nesnaží cokoliv pochopit, neb ví, že je to marné. Vyjma nesmyslnosti to je ale film nade vše nudný, jehož nejakčnějším momentem je scéna, ve které Cage převlečený za medvěda složí přihlížející ženskou.
Na zbytek filmu koukat nemusíte.


Pokračovalo se Dungeons&Dragons z roku 2000, ve kterých se nějakým omylem objevil Jeremy Irons. Jeho hraní je... so much fail it's win. Nejsem si jistá jestli je ten film oficiálně označen jako komedie ale takhle jsem se naposled nasmála u turecké verze Hvězdných válek. Mimochodem, v tomhle filmu zjistíte, jak se Irons tváří při orgasmu. Takhle:


Noc byla zakončena epicky špatným komorním dramatem The Room, které vám v titulcích prozradí, že jej produkoval, režíroval a hlavní roli ztvárnil jeden člověk. Drama, ve kterém stále někdo bezdůvodně odchází a přichází, v milostných scénách se muži zcela pravidelně a zřetelně "netrefují" a konverzační zlomy se řeší větou "I don't wanna talk about it.". Vítejte v pekle. Mimochodem, informace relevantní pro tento blog: existuje obdobně špatné drama s homosexuální tematikou (link).
Ne, to není vtip.


Tak, a o co že to vlastně v tomhle článku jde?
Na americkém internetovém obchodě Amazon se objevila fanfikce. A není to fanfikce ledajaká. Za dolar se vám otevřou dveře do homosexuální verze americké politiky a ponyplay. Jaká je asi poptávka po Mittu Romneym kterého někdo drezůruje v pravém slova smyslu? Nejsem si jistá, jestli na to chci znát odpověď. Povídka je označená jako erotická fikce a satira a sbírá poměrně dobrá hodnocení, což je pro mě ještě divnějším faktem než to, že někdo něco takového napsal. Právě ta hodnocení mne ale přivedla k otázce, zda bych tomu neměla dát šanci, čistě z toho satirického hlediska.
A abych odpověděla na otázku z Tweetu, který tenhle skvost ukrýval: Nevím, jestli někdo napíše Zeman/Schwarzenberg slash, ale já se toho veřejně zříkám.

Tak co, mám tomu dát šanci?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chcete abych tu věc koupila a napsala recenzi?

Ano! 22.2% (2)
Ne! 77.8% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama